آفر ويژه ژانـــــــــــويه 2015 محصولات طبيعي فوراورليوينگ در ايران


معرفي مختصر شركت فوراور
فوراور ليوينگ پروداكتس بزرگترين تولید كننده و توزيع كننده محصولات زيبايي و بهداشتي آلوئه ورا در دنيا و همچنين محصولات تغذيه زنبورعسل مي باشد.
این شرکت در سال 1978 تاسیس شده و با رشد دائمي مواجه بوده و در حال حاضر در بيش از 155 كشور دنیا با فروش سالانه بيش از 2/7 ميليارددلارفعاليت مي نمايد
آقای ركس موگان مؤسس و مديرعامل شركت است.يكي از جملات آقای موگان مي تواند به بهترين نحو مأموريت اساسي شرکت را بيان كند،که می گوید:« يكي از بزرگترين منابع بيماري در جهان كيف خاليست؛ چنانچه بخواهيد تعداد افرادي را كه رنج مي برند كاهش دهيد، به آنها فرصت دهيد تا يك زندگي صادقانه به دست بياورند!»
ژل خالص و غني شده آلوئه ورا، منبع اصلي محصولات خارق العاده ماست. كمپاني فوراِور ليوينگ در راستاي كنترل كيفيت محصولات خود، مزارع اختصاصي آلوئه را در ريو گراند والي در جنوب تگزاس داير كرده و افزون بر آن، داراي مزرعه اي به مساحت ۲۶ كليومتر مربع (۲۶۳۰ هكتار) در جمهوري دومينيكن است كه اين مزرعه، بزرگ ترين مزرعه آلوئه ورا در جهان به شمار مي رود.

روزهاي سخت زندگيتان را با محصولات طبيعي فوراورآسان كنيدو براي پايداري روزهاي خوب زندگيتان از محصولات فوراور بهره مند شويد وبه ديگران هم معرفي كنيد.
سلامتي و شادي و آرامش را براي شما آرزومنديم.
به دليل عدم فروشگاه فيزيكال درايران محصولات به صورت تلفني ياآنلاين سفارش داده ميشود
براي مشاوره نحوه مصرف محصولات و سفارش ميتوانيد با ما درتماس باشيد

Yahoo & Gmail & Skype & oovoo & Line & Facebook : shahramdelkash

شماره تماس : 09358634828

پيشنهاد ويژه : اگر تمايل به بازاريابي محصولات يا دريافت نمايندگي داريد براي مشاوره با ما درتماس باشيد
زندگي براي هميشه با فوراور